Ağız Sağlığı Haftalarında ” Mükemmel Ağız Sağlığı ”

Mükemmel ağız sağlığı için Colgate ve Türk Periodontoloi Derneği 6 yıldır önemli bir sosyal sorumluluk projesi yürütüyor. bende instagramda gezerken guncelanne.com adresinde gördüm. Önemli bir sosyal çalışma ve blogumda duyurmak istedim. Mutlaka Diş Hekiminden ücretsiz muayene olmak isteyenler olacaktır. Bu Proje 17 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında geçerli. Ağız sağlığı haftaları kapsamında size en yakın gönüllü Diş Hekiminden randevu alarak ücretsiz muayene olabilirsiniz. 

Ağız sağlığı her yaşta önemli. Bilhassa gebelik planlayanların mutlaka öncesinde Diş Hekimine muayene olmalarını uzmanlar öneriyor. Ben dişlerime çok iyi baktığım ve hep fırçaladığım halde ikizlerime hamile iken bir azı dişimi kaybetmiştim.

Bu çalışma tüm yurt genelinde projeye destek veren gönüllü Diş Hekimleri tarafından yürütülüyor. Size en yakın Diş Hekiminden sosyal projenin ismini vererek randevu alabilirsiniz. Üstelik muayeneye gidenlere ücretsiz diş fırçası ve numune diş macunları da veriliyormuş.

Size en yakın Diş Hekimini bulmak için linke tıklayın lütfen.. http://www.agizsagligihaftalari.com/size_en_yakin_dishekimi.asp

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir